![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/unnamed-848x499.jpg)
ΤΕΖΕΝΙS: FASHION SHOW F/W 15-16
Στις 22 Ιουλίου έγινε στη Βερόνα το Fashion Show για τη σεζόν Φθινόπωρο/Χειμώνας 15-16 με guest star τη Rita Ora, τη νέα μούσα του brand. Rita Ora: η τραγουδίστρια και trendsetter που μετράει στα social media της πάνω από 5 εκατομμύρια fans, είναι η ιδανική σταρ για να εκπροσωπήσει το brand με απαράμιλλο ενδιαφέρον για τις τελευταίες τάσεις και τον digital κόσμο. Η Rita μας χάρισε μία μοναδική ερμηνεία κατά τη διάρκεια του Tezenis Autumn/Winter show και μας έκανε να ξαναζήσουμε την αύρα της pop κουλτούρας των 90’s. Η hip hop σκηνογραφία έκανε μεγάλη αίσθηση – ένα τέλειο σκηνικό για τη συλλογή AW 2015/2016 collection του brand. Kρόσσια, παγέτες, tech υφές που συνδυάζουν τη δαντέλα και τα ελαστικά νήματα. Maxi σχέδια για μία Tezenis AW εποχή στο όνομα του στυλ!
Για περισσότερα εδώ
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3714.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3369.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3447.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3538.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3580.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3621.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3640.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3658.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3678.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3703.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3256.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3793.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3802.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3829.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3912.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_4011.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_4257.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_4263.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_2405.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_1937.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_1995.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_2092.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_2158.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_2169.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_2213.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_2349.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_2375.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_1917.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_2593.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_2625.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_2773.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_2826.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3017.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3199.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3203.jpg)
![](https://www.calin.gr/wp-content/uploads/2015/07/22July-DV2_3241.jpg)